Coś się kończy, coś się zaczyna-czyli „WOŚP challenge II”

EXIF_HDL_ID_1

Z satysfakcją komunikuję, że dzisiejszej niedzieli dobiliśmy do mety przekraczając  barierę 280 kilometrów w ramach akcji „280 km na 28 Finał WOŚP” .  Wystartowaliśmy 12 maja pokonując wspólnie mało imponujący dystans 4,8 km. Co tydzień dokładaliśmy coraz znaczniejsze dystanse (tygodniowy rekord to 40,5 km), a grono angażujących się w akcję członków i sympatyków starachowickiego Wektora stale się powiększało (do chwili obecnej w w WOŚP challenge uczestniczyło 22 osoby). Jedni pojawiali się incydentalnie, drugich spotkać można było na Piachach niemal codziennie (absolutni rekordziści to na chwilę obecną Tomek – 67,5 km. i Władek – 62,7 km.).

Skumulowany dystans wypływany przez nas na przestrzeni ostatniego tygodnia wyniósł 20,7 km. Pływali: Władek-10,5 km.; Tomek-4,5 km.; Olek-1,5 km, Gosia-1,5 km., Robert-1,5 km. i Artur-1,2 km.

Nigdy nie byliśmy minimalistami dlatego ukontentowani tym, czego już dokonaliśmy definiujemy nowy cel. Komunikujemy zatem wszem wobec i każdemu z osobna początek „WOŚP challenge II”. Przepłynąć chcemy niezmiennie 280 kilometrów. Do mety zostało nam (bagatela!) 267,85 km. Do momentu kiedy Królowa Zima skuje lodem Piachy zostało jeszcze kawał czasu, dlatego cel – choć ambitny – wydaje się możliwy do osiągnięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *