WOŚP challenge

ADmin   18 czerwca 2019   Brak komentarzy do WOŚP challenge
Silni, zwarci, gotowi. Wektorowa niedziela na Piachach

Klubowa rzeczywistość nie znosi próżni. Pożegnawszy się z morsowaniem na wiele tygodni nie myślimy zarzucić naszych cotygodniowych spotkań na Piachach. Pływaliśmy, pływamy i pływać będziemy, a motywację w tym roku mamy szczególną. Starachowickie Morsy włączyły się w akcję „280 km na 28 Finał WOŚP”. Inicjatorką akcji, a zarazem podejmującą wyzwanie jest Justyna Radomska Chodorowska, Starachowiczanka mieszkająca na stałe w Londynie. Justyna chce przepłynąć dystans 280 kilometrów do dnia Finału, czyli do 12 stycznia 2020 roku. Wystartowała na starachowickim basenie 12 kwietnia 2019 r. Co miesiąc przepływa 28 km., a ostatnie 28 km. planuje pokonać w dniu 28 Finału. Morsy ze Starachowickiego WEKTORA rokrocznie wpierają szlachetne dzieło WOŚP, dlatego pomysł Justyny przypadł nam do gustu. Wystartowaliśmy 12 maja skrupulatnie ewidencjonując przepływane na Piachach kilometry.

Tych, którzy unoszą się jako tako na wodzie i chcieliby dołożyć swoją cegiełkę do klubowego przedsięwzięcia zapraszamy w środy o godzinie 19.00 i niezmiennie w niedziele o godzinie 11.00.  To sformalizowane klubowe spotkania. Zażywać kąpieli można oczywiście w dowolnym terminie – warunek jest jeden pływamy tylko na Piachach, a informację o przebytym dystansie przekazujemy do Roberta (poprzez sms, skrzynkę na fb lub osobiście  na Piachach).

Bieżące informacje o naszym przedsięwzięciu śledzić można na fb. Na dzień 16 czerwca do mety pozostało nam 180,75 kilometra. Damy radę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *