Wektor dla Anety.

Z potężnymi problemami zdrowotnymi zmaga się nasza klubowa koleżanka Aneta. Postępująca choroba spowodowała konieczność wykonania u niej przeszczepu wątroby. Towarzyszymy Anecie w jej cierpieniu, trzymając kciuki za jej rychły powrót do zdrowia. Wielotygodniowa terapia, której jest poddana nasza koleżanka zrujnowała domowy budżet Anety i Pawła dlatego pośród naszych klubowiczów zrodziła się idea finansowego wsparcia naszych przyjaciół. Razem chcemy się bawić, ale wspólnie chcemy też zmagać się z problemami, które nas dopadają.

Apelujemy zatem o przyłączenie się do inicjowanej przez nas akcji. Pieniądze wpłać  można w trakcie naszych coniedzielnych spotkań na Piachach. Bądźmy hojni i solidarni!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *