Slow Swimming Piachy 2024

Wektorowa rzeczywistość nie toleruje próżni. Zakończywszy sympatyczną imprezką na Piachach morsowy sezon, płynnie przeszliśmy do wiosenno-letniej odsłony naszej aktywności. Z Piachami rozstawać się nie zamierzamy, dlatego upodobawszy sobie pływanie na akwenie otwartym ogłaszamy: Slow Swimming Piachy 2024 czas zacząć!

Naszą aktywnością wpisujemy niezmiennie w proekologiczny i prozdrowotny projekt, który powstał w Wielkiej Brytanii. Jego celem jest promowanie rekreacyjnego pływania na wodach otwartych, zwrócenie uwagi na potrzebę dbania o stan jakości wód, wyrabianie nawyków prozdrowotnych i uczenie odpowiedzialnego i bezpiecznego korzystania z akwenów otwartych.Zachęcamy wszystkich członków i sympatyków Wektora do aktywnego włączenia się w przedsięwzięcie. Pływamy na Piachach w każdym dogodnym dla siebie terminie ewidencjonując przebyty dystans (do boiska i z powrotem – 300 m.; do początku urzędu skarbowego i z powrotem – 700 m.; do końca urzędu skarbowego i z powrotem – 800 m.; do mielizny i z powrotem – 1200 m.; do przeciwległego brzegu i z powrotem – 1500 m.).

Informację o przebytym dystansie zgłaszajcie w trakcie niedzielnych kąpieli, bądź za fb.

Podsumowanie Slow Swimming Piachy 2024, połączone z wręczeniem nagród najwytrwalszym pływakom, przewidziane jest na styczeń 2025 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *